Wolontariusz przekazuje to człowiekowi Sun City, który utworzył organizację non-profit, aby wyżywić seniorów


Zdecydowaliśmy się przekazać w Sun City Larry’emu Cervarichowi, który stworzył organizację non-profit, która dostarcza seniorom pyszne, gotowe do spożycia posiłki. „Około sześć lat temu Larry zdał sobie sprawę z problemu głodu seniorów w West Valley i założył Meals of Joy. Tak więc pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, wolontariusze dostarczają tym seniorom gorące posiłki. To nie tylko dostawa jedzenia, to wizyta, to nadzieja” – powiedział Bill Kenney, wolontariusz Meals of Joy.

W zeszłym roku Meals of Joy dostarczyło ponad 36 000 posiłków, a Cervarich pracuje pięć dni w tygodniu, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie. Zorganizowanie ponad 80 wolontariuszy zajmuje dużo czasu, ale ze względu na swoją ciężką pracę Kenney chciał mu to przekazać. „Dostaliśmy naprawdę miły list od ludzi, z którymi tutaj pracujesz, i Bill, powiedz wszystkim, co mamy dla Larry’ego”, powiedział Paul Horton z Arizona’s Family. „Chcemy docenić rzeczy, które zrobiłeś przez ostatnie sześć lat. Chcemy to uhonorować i w imieniu wszystkich seniorów, pomagamy, chcemy przekazać tobie za 500 $.

„Wiesz, że cały czas widzę to w telewizji i uwielbiam to, co robisz dla naszej społeczności” – powiedział Cervarich. „Wiesz, mógłbym się z tym świetnie bawić, ale dzięki temu kupimy dużo posiłków dla seniorów w naszej społeczności”.

Meals of Joy to niesamowita organizacja, która oferuje coś więcej niż tylko posiłek w ciągu tygodnia, to także kontrola dobrego samopoczucia przez zaprzyjaźnionego wolontariusza. Meals of Joy poszukuje wolontariuszy. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą tej niesamowitej organizacji, kliknij/dotknij tutaj. Jeśli chcesz nominować kogoś do otrzymania nagrody Pay It Forward, kliknij/dotknij tutaj.

.Source link

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.