Sklep z antykami na Broadwayu serwuje domowe posiłki wraz z tysiącami artykułów vintage i domowych


BROADWAY, Wirginia (WHSV) – „Dodaje to trochę dodatkowego uroku, który pasuje do reszty sklepu, czyli mówimy „antyki i skarby”” – powiedziała Brenda Pultz, kierownik J&B’s Country Store i Country Café oraz Bakery.

Na Main Street znajduje się J&B’s Country Store oraz Country Café and Bakery, gdzie około 150 lokalnych sprzedawców sprzedaje swoje produkty, a kupujący mogą poczuć zapach domowego jedzenia.

„Sprawiamy, że wszystko jest świeże, więc nie smażone w głębokim tłuszczu i wydaje się, że ludziom się to podoba, a po prostu małomiasteczkowy charakter sklepu i kawiarni sprawia, że ​​wszyscy czują się mile widziani i komfortowi”, powiedziała właścicielka i kucharka w J&B’s Country Café and Bakery Susan Moreno.

Moreno gotuje posiłki dla klientów już od dziewięciu lat za pośrednictwem J&B’s Country Café.

„Karmienie ludzi jest po prostu, po prostu wiele znaczy, poznajesz ludzi i firmy” – powiedział Moreno.

Moreno i czteroosobowy rotacyjny personel serwują domowe jedzenie, takie jak kanapki i sałatki, do posiłków na miejscu, odbioru i dostawy.

„Do szkół i firm, a mamy kilka osób, które nie mogą opuścić swoich domów, a my dostarczamy im. Dlatego jesteśmy dumni, że troszczymy się o wszystkich” – powiedział Pultz.

Pultz i Moreno zgadzają się z każdym powracającym stałym lub nowym klientem, jest okazja do jedzenia i przyjacielskiej rozmowy.

„Miło jest, gdy ludzie przyjdą trochę poszukać, a także będą mogli zjeść pyszny domowy posiłek” – powiedział Pultz.

Moreno mówi, że jedną z jej ulubionych części pracy jest wymienianie ofert specjalnych w ciągu tygodnia. Aby dowiedzieć się więcej o J&B’s, kliknij tutaj.

Prawa autorskie 2022 WHSV. Wszelkie prawa zastrzeżone.Source link

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.