Mountain Home, Ark. bank żywności walczący z problemami żywnościowymi dla dzieci podczas wakacyjnej przerwy


MOUNTAIN HOME, Ark. (KY3) — Bank Żywności w północno-środkowym Arkansas zorganizował w piątek zbiórkę pieniędzy, aby pomóc nakarmić dzieci podczas letniej przerwy. Feed the Pack składa się z kilku wolontariuszy Mountain Home zbierających pieniądze na inicjatywę.

Górskie szkoły publiczne często współpracują z bankiem żywności nad kilkoma inicjatywami, takimi jak program zabierania do domu paczki z przekąskami, realizowany w ciągu roku szkolnego. Dzielnica zapewnia również posiłki w okresie świątecznym, ale w czasie przedłużonej przerwy wakacyjnej jest to ważniejsze zadanie.

„Autobusy odjeżdżają na lato. To mieszane uczucie, jesteśmy bardzo podekscytowani wieloma rzeczami, ale mamy też wiele dzieciaków, o które się martwimy” – powiedziała szkolna pedagog Kristyn Goodwin. „Mamy ponad 50% naszych uczniów, którzy kwalifikują się do bezpłatnego lunchu ze zniżką. Wiele potrzeb uczniów zaspokaja się w szkole jedzeniem, przekąskami, śniadaniem, obiadem.”

Jeff Quick z Banku Żywności w północno-środkowym Arkansas twierdzi, że za każdego ofiarowanego dolara mogą wyprodukować siedem posiłków dla dziecka w potrzebie.

„Naprawdę patrzymy na naszą pracę i rolę jako w stanie zapewnić ludziom odżywianie, upewniając się, że oferujemy zdrowe opcje” – powiedział. „Następnie zapewnienie dostępu do tych zdrowych opcji nie tylko dzieciom, ale także dorosłym w naszej społeczności”.

Kampania Feed the Pack to jedna z wielu inicjatyw banku żywności, która ma na celu osiągnięcie 175 000 dostarczonych posiłków.

„Do tej pory tego popołudnia zdobyliśmy 100 000 dostarczonych posiłków. Naszym celem jest 175 000 posiłków, czyli około 25 000” — powiedział Quick. „To druzgocące wiedzieć, że 1 na 4 dzieci w hrabstwie Baxter może być głodny, a my chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby z tym walczyć”.

Bank żywności obsługuje dziewięć hrabstw w całym regionie, zapewniając wsparcie dzieciom i dorosłym za pośrednictwem różnych programów mających na celu zwalczanie niepewności żywnościowej oraz kursów finansowych, zakupów i umiejętności życiowych.

„To bardzo budujące, że nie jesteśmy w tym sami, a nasza społeczność wspiera starania o opiekę nad naszymi uczniami i rodzinami” – powiedział Goodwin.

Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu funduszy dla Bank Żywności w północno-środkowym Arkansas.

Aby zgłosić poprawkę lub literówkę, napisz e-mail digitalnews@ky3.com

Prawa autorskie 2022 KY3. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.Source link

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.